Sivusto ei tue käyttämääsi selainta. Suosittelemme selaimen päivittämistä uudempaan versioon.

Kari Vehniäinen Racing Oy tukemassa kesäsarjoja

Lisätty 04.06.2019

KVR / Kari Vehniäinen Racing Oy lähtee tukemaan harrastustoimintaa JSENS:n kesän harraste-enduro tapahtumissa kaudella 2019.  KVR on ensimmäinen tukija kesän harraste-endurossa tapahtumissa. Tämän tuen myötä, kaudella 2019 JSENS:n harraste-enduron kaikissa tapahtumissa on tukija näin ollen mukana.

Eli kesän joka tapahtumassa KVR lahjoittaa öljyä yhdelle onnekkaalle kerhomme jäsenelle. Tämän palkinnon voi lunastaa liikkeestä osoitteesta Helmintie 8. Palkinnon saaja ilmoitetaan seuran nettisivuilla perinteisesti ja tieto välitetään myös liikkeeseen. Osallistumalla tapahtumiin olet mukana arvonnassa.

Harraste-enduro tapahtumapaikat, kuin niiden ajankohdat löytyvät seuramme nettisivuilta entiseen tapaan.

Seuramme kiittää Karia tuesta !

Kari Vehniäinen Racing Oy myy uudet Husqvarna moottoripyörät ja mp-varaosat, sekä huoltaa ja rakentaa kilpamoottoripyöriä. Lisää tietoa yrityksen palveluista löydät sivuilta www.kvr.fi tai paikan päältä osoitteesta Kari Vehniäinen Racing Oy, Helmintie 8, 40250 JYVÄSKYLÄ. puh. 045 679 3880.